Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Theve besen
Ndëgjuar 7,209,719
Shkarkuar 250
Pëlqyer 14,165
Publikuar 09/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Music by Wirusi
Lyrics: Arsim Bunjaku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store