Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Zemer Zemer
Ndëgjuar 3,701,443
Shkarkuar 220
Pëlqyer 6,580
Publikuar 13/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Mentor Kurtishi © 2015
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store