Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Diamant
Ndëgjuar 502,177
Shkarkuar 1,014
Pëlqyer 906
Publikuar 28/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store