Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Gabimisht
Ndëgjuar 630,455
Shkarkuar 39
Pëlqyer 1,057
Publikuar 14/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emacom
Muzika: Wirusi
Teksti: Fatmir Muja
Video Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store