Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Ndal
Ndëgjuar 1,581,324
Shkarkuar 33
Pëlqyer 3,313
Publikuar 05/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Wirusi
Teksti: Fatmir Muja
Video Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store