Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Zjarr ne Shi
Ndëgjuar 2,586,370
Shkarkuar 50
Pëlqyer 6,807
Publikuar 12/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store