Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu Ft Ermal Fejzullahu - Nostalgjia
Ndëgjuar 8,931,926
Shkarkuar 77
Pëlqyer 24,480
Publikuar 10/10/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Video by ProVideo
Music & Arrangament: Wirusi
Teksti: Arsim Bunjaku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store