Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Ben Ftohte
Ndëgjuar 712,055
Shkarkuar 123
Pëlqyer 2,810
Publikuar 13/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
Muzika Vullnet Ibraimi
Teksti Vullnet Ibraimi
Video by Pro...Video
Co&Production Paul Kurti & Rick Clifford

Listen on Spotify / Download on iTunes : 👇🏼
► https://fanlink.to/BenFtofteOnline


Published by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store