Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Panorama
Ndëgjuar 568,589
Shkarkuar 48
Pëlqyer 2,701
Publikuar 27/11/2015

Loading...
Informatat e këngës
Music/Muzika: Kledi Bahiti
Lyrics/Teksti: Endrit Mumajesi
ThreeDotsProduction
Video by Pro...Video
Director/Regjia: Edlira Baholli
Special Guest/E ftuar e vecante: Enxhi Shkira


Did you like the video & subscribed to VEDAT ADEMI's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2Vvqkrw

Listen on Spotify / Download on iTunes :👇🏼
► https://fanlink.to/VedatAdemiPanoramaLyrics/Teksti: Panorama

S'di si quhet,
S'di a duhet,
Thjeshtë e ndjej,
Të kem afër, dalim natën,
A më ndjek,

Më i çmendur se i çmendur jam për ty,
Ti më lërë t’a provojë,

S'më lodh me t’pa, (s'më lodh me t’pa),
Panorama më e bukur zemër je, (ti zemër je)
Më lodh me t’pas, (ti më lodh me t’pas)
S'do të thotë se unë një ditë,
Ty s'mund të kem,
x2

Ti ke fjalë dhe ditët ikin,
Flasim kot,
Unë të dua, dhe pse fjalët,
Ty s'të mbarojnë,

Më i çmendur se i çmendur jam për ty,
Ti më lërë t’a provojë,

S'më lodh me t’pa, (s'më lodh me t’pa),
Panorama më e bukur zemër je, (ti zemër je)
Më lodh me t’pas, (ti më lodh me t’pas)
S'do të thotë se unë një ditë,
Ty s'mund të kem,
x2

S'më lodh me t’pa, (s'më lodh me t’pa),
Panorama më e bukur zemër je, (ti zemër je)
Më lodh me t’pas, (ti më lodh me t’pas)
S'do të thotë se unë një ditë,
Ty s'mund të kem. Published by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store