Banner

Banner

Titulli Veli Muqaj - Ti po shkon
Ndëgjuar 137,122
Shkarkuar 585
Pëlqyer 353
Publikuar 14/04/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store