Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Vitamin
Ndëgjuar 982,189
Shkarkuar 1,061
Pëlqyer 2,070
Publikuar 05/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Ervin Gonxhi
Text: Vojsava Alia
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store