Banner

Banner

Titulli Xheza ft Arta Osmani - Fatit Nuk i Dihet
Ndëgjuar 104,815
Shkarkuar 1,074
Pëlqyer 180
Publikuar 01/09/2013

Loading...
Informatat e këngës
Publishing: OnAir.FM https://www.facebook.com/OnAirMusic
Text & Music: Kreshnik Avdiu
Arr.: Ardian Kastrati
Video: Urban Graphics
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store