Banner

Banner

Titulli Lyrical Son ft Etno Engjujt- Up in Da club
Ndëgjuar 28,878
Shkarkuar 571
Pëlqyer 110
Publikuar 12/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2007
Black Fish Entertainment

http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store