Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Maturant
Ndëgjuar 268,356
Shkarkuar 830
Pëlqyer 1,404
Publikuar 19/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Music by: Ervin Gonxhi
Lyrics by: Vojsava Alia
Video by: ArtVizion

Lyrics:

Strofa 1

SIKUR PO VJEN DIMER
DHE GJETHET PO THAHEN
SHOKET EDHE SHOQET
SOT ATO PO NDAHEN

E CUDITSHME ESHT JETA
ZEMRA SE BESON
KJO ESHT E VERTETA
MATURANT NA THON

Refren

CDO MOMENT GDHENDE NE ZEMER
DO TE MARR MALLI PER KET EMER
NJE DIT DO TA KUPTOSH VERTET
MATURANT QUHESH NJE HER NE JET

Strofa 2

SE BESOJ AKOMA
I THEM VETES TIME
SOT JEMI BASHK
NESER VEC KUJTIME

SA LOT DHE GEZIME
I KEMI PERJETU
PO NDARJEN E KESAJ NATE
SE PATEM MENDU
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store