Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Sonte
Ndëgjuar 2,903,718
Shkarkuar 1,744
Pëlqyer 6,268
Publikuar 23/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia
Video: XLfilms
Produced by EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store