Banner

Banner

Titulli Xhesika Ndoj ft. Kallashi - Shoqe bitch
Ndëgjuar 13,581,543
Shkarkuar 2,536
Pëlqyer 50,919
Publikuar 29/04/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store