Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca - Ai
Ndëgjuar 1,907,419
Shkarkuar 2,029
Pëlqyer 0
Publikuar 17/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Getoar Selimi
Video: Max Production
https://www.facebook.com/LuanaVjollca/
https://www.instagram.com/luanavjollca/

Song available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/13385961
Spotify: https://open.spotify.com/album/7l1HGbR12jrfGsunaiZZdI
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ai-single/id1254406431
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store