Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Xhamat e thyer
Ndëgjuar 515,016
Shkarkuar 29
Pëlqyer 1,090
Publikuar 15/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzika: Virusi
Teksti: Arsim Bunjaku
Produced by: EMRACOM
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store