Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Tallava
Ndëgjuar 7,829,134
Shkarkuar 5,089
Pëlqyer 25,906
Publikuar 16/05/2016

Loading...
Informatat e këngës
Onima Media: https://fb.com/OnimaNetwork
http://onima.co
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store