Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Sik Sik
Ndëgjuar 1,511,024
Shkarkuar 201
Pëlqyer 3,586
Publikuar 02/09/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzike: Bahri Zariqi
Teksti: Ghulo
Orkestroi: Virusi
Produced by: EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store