Banner

Banner

Titulli Esad Ademi - Mi thirr qikat
Ndëgjuar 99,029
Shkarkuar 1,105
Pëlqyer 444
Publikuar 04/09/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Teksti : Esad Ademi
Orkestrimi : Virusi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store