Banner

Banner

Titulli Soni Malaj - Per vete me mbaj
Ndëgjuar 1,792,514
Shkarkuar 99
Pëlqyer 3,308
Publikuar 10/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Producent muzikor: Dj Aldo
Melodia: Gent Myftaraj
Teksti: Gent Myftaraj & Eneda Tarifa
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store