Banner

Banner

Titulli Afrim Muqiqi - Zoti i shpise
Ndëgjuar 490,972
Shkarkuar 1,500
Pëlqyer 617
Publikuar 21/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/afrimmuqiqi2017
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video : Mproduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store