Banner

Banner

Titulli Motrat Mustafa - Bej thirje zemres o njeri
Ndëgjuar 3,146,356
Shkarkuar 830
Pëlqyer 4,774
Publikuar 23/11/2016

Informatat e këngës
OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirFolk

Teksti: Agron Jashari
Muzika: Motrat Mustafa
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu
Video: EMF

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store