Banner

Banner

Titulli Gili - Mos qit kajde
Ndëgjuar 451,914
Shkarkuar 722
Pëlqyer 767
Publikuar 30/11/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Ork: Miti Geci

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store