Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - Plakesh
Ndëgjuar 330,721
Shkarkuar 1,146
Pëlqyer 570
Publikuar 02/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
iAM Artist: https://smarturl.it/iAM-Artist

Follow me online:
Instagram:https://smarturl.it/Nexhat-Instagram
Facebook: https://smarturl.it/Nexhat-Facebook
YouTube: https://smarturl.it/Nexhat-YouTube
Spotify: https://smarturl.it/Nexhat-Spotify
Apple Music: https://smarturl.it/Nexhhat-AppleMusic

(℗) iAM Artist & Nexhat Osmani (©). All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store