Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - 2017
Ndëgjuar 1,707,147
Shkarkuar 1,291
Pëlqyer 10,077
Publikuar 12/07/2017

Informatat e këngës
Music : Marsel Gunga
Lyric : 2 Step
Arrangement : Marsel Gunga
Mixed and Mastered by Valter Beqo

Publisher : Prominent Network https://www.facebook.com/ProminentNetwork/

Nexhat Osmani facebook : https://www.facebook.com/Nexhat/

Nexhat Osmani instagram : http://yooying.com/nexhatosmaniofficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store