Banner

Banner

Titulli Xhino ft. B-Genius - Tjeter ska
Ndëgjuar 1,196,018
Shkarkuar 940
Pëlqyer 2,790
Publikuar 14/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store