Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha ft. Edi Beqiri - Sa po vrasin fjalet
Ndëgjuar 204,416
Shkarkuar 871
Pëlqyer 2,027
Publikuar 03/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzic by: Agim Kadriu
Lyrics: Granit Gashi
Video: KallashMedia
MixMaster: Valon Rexha
Sponzor: Alberti
Sponzor: Tati Bilac
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store