Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - O nizam
Ndëgjuar 456,368
Shkarkuar 1,106
Pëlqyer 1,853
Publikuar 10/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
Remzie Osmani
https://www.facebook.com/RemzieOsmani

Tekst & Muzika : POPULLORE
Orkestrimi : Nexhat Mujovi -Wirusi
Recording : ProSound Recording Studio
Style : V&K
Video : EMF - Creative
Publisher : Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store