Banner

Banner

Titulli Alban Skenderaj ft Dalool - 1000 Premtime
Ndëgjuar 8,642,182
Shkarkuar 311
Pëlqyer 36,388
Publikuar 23/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
Now available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/15746536
Spotify: https://play.spotify.com/album/3ZDKIQrtV28P0RalOQDxpG
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/1000-premtime-single/id1219371442

Music by Avaxus & Dalool
Melody & Lyrics : Alban Skenderaj
Mix Master: Avaxus

https://www.facebook.com/albanskenderaj.official/
https://www.instagram.com/albanskenderaj/
https://www.instagram.com/djdalool/
https://www.instagram.com/avaxuss/

1000 Premtime

Ku jane fjalet qe ke thene?
Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Dhe premtimet qe ke dhene,
ti ku i ke? Ti ku i ke?

Ku jane endrrat qe pame?
Ku jane planet qe thurem sebashku?
Ku jane netet e gjata ne ballkon?

Ku jane lojrat, sekretet qe ndame?
Ku je sonte, pergjigju se paku!
Ku jane ndjenjat qe une kam?

Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
Ti ku i ke? Ti ku i ke,
njemije premtime, njemije premtime qe dhe!?

Ti mos me lere ne erresire, ne erresire, ne erresire
Jo mos me thuaj lamtumire, jo lamtumire, jo lamtumire

Ku jane sot ato puthje nen hene?
Ku jane kenget buze detit rreth zjarrit,
tatuazhet mbi sup me emrat tane?

Ku jane hapat qe kurre nuk u ben?
Ku je sot, ku jane dridhjet e zerit?
Ku jane lotet qe nuk rane?!

Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
Ti ku i ke? Ti ku i ke,
njemije premtime, njemije premtime qe dhe?!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store