Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Nje pjese shpirti
Ndëgjuar 2,336,158
Shkarkuar 2,335
Pëlqyer 7,167
Publikuar 08/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Muzika dhe Orkestrimi : Artan Kastrati
Teksti : Agron Jashari & Ylber Aliu
Vokal & Remix : Prosound Recording Studio
Videoklipi : EMF Creative
All rights reserved : Prominent Network

WEBSITE: http://prominentnetwork.de/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/RemzieOsmani
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/remzie.osmani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store