Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha ft. Elizabeta Marku - Nuk ka largesi qe me ndan nga ty
Ndëgjuar 455,522
Shkarkuar 3,966
Pëlqyer 1,315
Publikuar 26/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Music: Ervin Gonxhi
Lyrics: Vojsava Alia
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store