Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Nuk e pranoj te humba ty
Ndëgjuar 128,558
Shkarkuar 469
Pëlqyer 1,268
Publikuar 12/05/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music/Lyrics: B2N
Produced by: Labinot Rexha

Nuk e pranoj të humba ty

Nuk e pranoj, te humba ty
Te kam dashur si syt e mi
I numeroj ditet pa ty
Jetoj me shpresa me u kthy

X2
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda

Ditet Kalojn, shum jam merzit
Prap ty jam tu tprit
Me the lamtumir dhe ke ik
Ne syt e mi ska me drit

X2
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store