Banner

Banner

Titulli GILI - Amin
Ndëgjuar 225,463
Shkarkuar 444
Pëlqyer 1,194
Publikuar 13/05/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store