Banner

Banner

Titulli Elinel ft Lindon - Tkom dasht
Ndëgjuar 1,895,420
Shkarkuar 1,711
Pëlqyer 7,737
Publikuar 16/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Elinel ft. Lindon - T'kom Dasht

Produced by: CRICKET MUSIC
Music by : Cricket & Bledbeats
Lyrics: Elinel
Vocal : Luar
Melody : Lindon

Connect with Elinel:
https://www.facebook.com/officialelinel/
https://www.instagram.com/officialelinel/?hl=en

Connect with Lindon:
https://www.facebook.com/lindon.berisha
https://www.instagram.com/lindon.b/?hl=en

Connect with Cricket and Bled:
https://www.facebook.com/donat.prelvukaj
https://www.instagram.com/cricketbeats/?hl=en
https://www.facebook.com/bledonk
https://www.instagram.com/bledkrasniqi/?hl=en
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store