Banner

Banner

Titulli Butrint Imeri - Bella
Ndëgjuar 41,986,931
Shkarkuar 7,249
Pëlqyer 175,925
Publikuar 19/06/2017

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download / Stream "Bella": https://lnk.to/ButrintImeriBellaYP

Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
Melody & Lyrics: Butrint Imeri & Nurteel
Video: ENTERMEDIA

Butrint on Instagram: http://smarturl.it/ButrintOnInstagram
Butrint on Facebook: http://smarturl.it/ButrintOnFacebook

℗ & © AVD Digital. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store