Banner

Banner

Titulli Endri - Si dje
Ndëgjuar 1,648,975
Shkarkuar 2,068
Pëlqyer 13,610
Publikuar 21/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Available now on itunes spotify deezer
https://fanlink.to/bestofEndri

Instagram: https://www.instagram.com/im_endrii/

Teksti:

Refreni:

Zemren tem ti ku ma le
Ma le, ma le
Jo nuk jem na sikur dje 2X
SI dje, si dje

Strofa:

um kujtohet sikur sot un shum i nxet
e ti mfolshe shum ftoft
mthe ed mos u ngut un tkqyri sikur shok
ma shum dicka me ty sisha kon dakort
dit per dit tu luftu me tbo perveti
nuk e njofsha mir mngrehke ka veti
kjo quhet ndjenj asniher se mshefi
femna osht pika dobt e 1 njeri

emrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
emrin emrin qe e man ti cop diamanti per to mka marr malli
emrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
si cop diamanti....

Zemren tem ti ku ma le
Ma le, ma le
Jo nuk jem na sikur dje 2X
SI dje, si dje

come back mama pa ty sem vyn fama
se kom dit qe prej teje un do ndahna
ala tu deh si ntakimet e para
buz mi buz tu kriju na zjarr
prej emocioneve kom met pa fjal a
cfar tkeqe bona qe smun me ma fal a
thojn koha sheron plag e mu mqeli varra
ti je 1 mur qe spom len me ec para se..

vemrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
emrin emrin qe e man ti cop diamanti per to mka marr malli
emrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
emrin emrin qe e man ti cop diamanti per to mka marr malli

bridge:
pse zemren ti sma fale
pse zemren ti sma fale
kallxom i kujna ke faji
kallxom i kujna ke fajiii...


Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

#endri #sidje #zzapnchriss
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store