Banner

Banner

Titulli Endri - Qa ndodhi
Ndëgjuar 412,043
Shkarkuar 2,113
Pëlqyer 6,048
Publikuar 17/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on Apple Music, Itunes, Spotify...
Choose your favorite platform here : https://fanlink.to/QaNdodhiByEndri

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

#endri #qandodhi #zzapnchriss

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store