Banner

Banner

Titulli Dafina Rexhepi - BOI
Ndëgjuar 692,685
Shkarkuar 886
Pëlqyer 2,373
Publikuar 24/06/2017

Informatat e këngës
Publisher: www.onair.be

Dafina Rexhepi - BOI (Boy)

Produced by: Don Arbas
Music by: Lyrical Son & Don Arbas
Lyrics by: Lyrical Son
Rec. Mix & Master by: Arbasound
Make Up & Hair by: Vesa Gashi MUA & Fita Hairstylist
Styling by: Studio nr. 7
Video by: IMAGINE FILMS LLC


Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Produksionin Vizioni & Libonia, dhe mbrohen nga Onair ©

Vizioni&Libonia on Social Media
https://www.youtube.com/user/VizioniLibonia
https://www.facebook.com/VizioniLibonia/

Onair on Social Media
https://www.youtube.com/user/OMDalbania
https://www.facebook.com/officialonairmusic/
https://www.instagram.com/onair.music/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store