Banner

Banner

Titulli Vjollca Buqaj - Nuse moj nuse
Ndëgjuar 214,909
Shkarkuar 1,548
Pëlqyer 1,482
Publikuar 26/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store