Banner

Banner

Titulli Soni Malaj - Loca
Ndëgjuar 1,749,055
Shkarkuar 161
Pëlqyer 7,882
Publikuar 28/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking: [email protected]
Music: Dj Aldo, Ronela Hajati
Lyrics: Ronela Hajati
Image Director: Joni Peci
M.U.A Elona Balaj

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/loca-single/id1253588435
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/43823251
Spotify: https://open.spotify.com/album/1OrqO74KHkMU3UlAJh2Z6f

Tekst:

Ne diten e 3 ooo
Me llastoi pa bere dy hapa
Si veren e nxehte ooo
Do ta pij dhe kur te jete vapa

Sa pak i ngjasoja asoja atij
S'e mendonte
Se loja, loja pa mu jo s'shkonte

Jam si do ti
Sa loca Loca por ti
Ne e bejme drite
Sa loco loco por mi
Jemi si hit hej
Sa loca loca por ti
Jam si do ti, si do ti, asi asi

Ne dukem e lehte ooo
Neser ktheje pak kohen mbrapa
Kutohu se dje ooo
Uroje titet te jene si darka
Sa pak i ngjasoja asoja

Sa loca Loca por ti
Ne e bejme drite
Sa loco loco por mi
Jemi si hit hej
Sa loca loca por ti
Jam si do ti, si do ti, asi asi

Ne dukem e lehte ooo
Neser ktheje pak kohen mbrapa
Kojtohu se dje ooo
Uroje ditet te jene si darka
Sa pa i ngjasoja asoja
Atij s'e mendonte
Se loja loja, pa mu jo s'shkonte

Sa pak i ngjasoja asoja asoja atij
Jo jo s'e mendoja s'e mendoja Papi
Uuuuuuu ooooo soy loca por ti
Uuuuu ooo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store