Banner

Banner

Titulli Noizy - 100 Kile
Ndëgjuar 33,039,925
Shkarkuar 8,194
Pëlqyer 159,591
Publikuar 06/07/2017

Informatat e këngës
“100 Kile“ by Noizy.

Get the song here: https://lnk.to/100KileYD

Noizy on Social Media:
Facebook: https://www.facebook.com/rigels.rajku.7
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Twitter: https://www.twitter.com/thisisnoizy

Music video by Noizy performing 100 Kile. (C) 2017 Universal Music GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store