Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Mire Po Lujka Nusja e Vjehrra
Ndëgjuar 5,986,171
Shkarkuar 1,420
Pëlqyer 5,820
Publikuar 08/07/2017

Informatat e këngës
Publisher: www.onair.be
Video: MProduction

Shyhrete Behluli - Mire Po Lujka Nusja e Vjehrra (2017)

© Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Produksionin Vizioni & Libonia, dhe mbrohen nga Onair

Vizioni&Libonia on Social Media
https://www.youtube.com/user/VizioniLibonia
https://www.facebook.com/VizioniLibonia/

Onair on Social Media
https://www.youtube.com/user/OMDalbania
https://www.facebook.com/officialonairmusic/
https://www.instagram.com/onair.music/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store