Banner

Banner

Titulli Leta - 6 Tetor 68
Ndëgjuar 41,569
Shkarkuar 1,861
Pëlqyer 115
Publikuar 13/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Kendon - Leta (Filloreta Ismajli)
Orkestrimi - My band
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store