Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - Spektator
Ndëgjuar 1,853,703
Shkarkuar 1,536
Pëlqyer 10,298
Publikuar 12/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Music : Marsel Gunga
Lyric : 2 Step
Arrangement : Marsel Gunga
Mixed and Mastered by Valter Beqo

Publisher : Prominent Network https://www.facebook.com/ProminentNetwork/

Nexhat Osmani facebook : https://www.facebook.com/Nexhat/

Nexhat Osmani instagram : http://yooying.com/nexhatosmaniofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store