Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Besoj zemres
Ndëgjuar 281,235
Shkarkuar 1,247
Pëlqyer 1,168
Publikuar 14/07/2017

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store