Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Besoj zemres
Ndëgjuar 269,728
Shkarkuar 981
Pëlqyer 1,146
Publikuar 14/07/2017

Informatat e këngës
Publisher: www.onair.be

Sefë Duraj - Besoj zemrës (Audio)

© Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Sefë Duraj dhe mbrohen nga Onair

Sefë Duraj on Social Media
https://www.facebook.com/SefeDurajOff

Onair on Social Media
https://www.youtube.com/user/OMDalbania
https://www.facebook.com/officialonai...
https://www.instagram.com/onair.music/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store