Banner

Banner

Titulli Remzie ft Nexhat Osmani - TE DUA
Ndëgjuar 4,132,470
Shkarkuar 2,138
Pëlqyer 11,498
Publikuar 18/03/2016

Informatat e këngës
Muzika & Teksti - Remzie Osmani
Orkestrimi: Alban Furtuna
Video by: EMF Creative
Publisher: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store