Banner

Banner

Titulli PONI - VALLE LABIKO
Ndëgjuar 1,063,531
Shkarkuar 451
Pëlqyer 5,063
Publikuar 29/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Valle Labiko

Do martojmë cupat
Do martojmë djemtë
Vallja labiko
Sa paska lezetë

Refreni

O po-po-po-po
Valle labiko
digje djalo digje
Merre shtruar o

Strofa I

Do martojmë cupat
Do martojmë djemtë
Vallja labiko
Na paska lezet

Strofa II

Për një cupë të bukur
Si lule behari
E dogji shaminë
E dogji ky beqari

Strofa III

Vallja labiko
Xhevair I rrallë
Ylli që nuk shuhet
Shpirtin ma mban gjallë


Music by: Edi Balili & PONI
Lyrics: PONI
Arrangement: Edi Balili
Audio Production: "MUZA" Production Academy
Styling: Niko Komani & Vjollca Llapashtiza

iTunes: http://smarturl.it/tophiteshqiptare
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTopHiteAL
Amazon: http://smarturl.it/AmazonTopHiteAL
Google Play: http://smarturl.it/GoogleTopHiteAL

Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2017
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store