Banner

Banner

Titulli Dafina Rexhepi - Gimme ur love
Ndëgjuar 1,109,749
Shkarkuar 1,194
Pëlqyer 8,770
Publikuar 01/09/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store